UDÁLOSTI A ZAJÍMAVOSTI:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

UDÁLOSTI A ZAJÍMAVOSTI

Dovednost a umění
1 | 2 | 3 |   další > | na konec >>
14.12.2014 Poslední schůzka v roce 2014

Připravujeme se na poslední schůzku v letošním roce a budeme hodnotit co se povedlo a nepovedlo také budeme připravovat plán na rok 2015.
Rádi bychom v roce 2015 pozvali zástupce DataLife který pomůže osvětlit problematiku hlášení pojistných událostí při dopravních nehodách .Další kteří by nás měli navštívit jsou zdravotníci s naukou první pomoci, nezapomeneme ani na hasiče a jejich rady.

03.12.2014 Teorie

Děti se učí dopravní značky a testy . Dostali test z autoškoly i test z dopravních značek.Výsledky byli zajímavé.Nejlepší mladý mechanik udělal test stejně jako jeden z dospělých , ale ani jeden nesplnil min.počet bodů . Zato ten který je ještě v přípravce nejmladší jenom kreslil , protože ještě neumí psát ani číst ,ale nakreslil neuvěřitelné množství dopravních značek. Nemůžeme nepochválit všechny zúčastněné.

09.11.2014 Příjetí nových členů

Ve středu 12.11.2014 jsme připraveni přijmout nové členy do přípravky motoristického kroužku.

22.10.2014 Pneuservis

Dnes jsme navštívili pneuservis a obchod " RYCHLÉPNEU " . Mladí mechanici viděli jak se pneu nasazuje na disky a vyvažují se kola.Prohlédli si sklady a pan majitel , prozradil něco nového o pneu.
Jelikož je sezona tak jsme se dohodli , že na jaře přijedeme znovu a děti si i vyzkouší práci a dozví se o klimatizaci.

1 | 2 | 3 |   další > | na konec >>