získat členství:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

získat členství

vše o členství

Členem se stát může dítě od 6 let do 15 let. Pokud se bude jednat o osobu starší která není vyloučena , ale podmínky jsou individuální.

Děti které mají zájem o kroužek musí vyplnit přihlášku a nechat podepsat rodiči nebo zákonným zástupcem.Rodiče nebo zákonný zástupce v návaznosti na přihlášku vyplní i prohlášení o zdravotním stavu dítěte.

V okamžiku doručení začíná běžet „přípravka“ to je období které je na rozhodnutí zda je o kroužek zájem i nadále.Přípravka je vždy do konce následujícího kalendářního měsíce po prvním příchodu na kroužek.

Po přípravném období je vystavena průkazka  „člena kroužku“

Členství v kroužku je za podmínek příspěvku který činí 100,-Kč měsíčně s platbou předem na tři měsíce.Toto členství přináší i výhody které mohou čerpat i rodiče . Nákup náhradních dílů na osobní i nákladní auta se slevou 5% a servis 10%.Prohlídku vozidel po zimě a přípravu na zimu za cenu 89,-Kč jedné prohlídky

Po roce se člen kroužku stává i členem občanského sdružení.

Přihlášky k registraci a zdravotní dotazníky zašleme obratem na Vámi určený e-mail. Žádosti i jiné dotazy můžete napsat na stránce KONTAKT  nebo vyzvednout osobně.

Také můžete stáhnout přihlášku ZDE tuto stačí vytisknout , vyplnit , podepsat , naskenovat a odeslat na naší adresu.