ROK 2015:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

co nového se děje
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
11.12.2015 Radost a smůla

Na konci září nám bylo povoleno jezdit s dětmi na pozemku kde jezdíme při pořádání dětských dní. Velice za to ještě jednou děkujeme obecnímu úřadu v Rynolticích, ale bohužel i když se zdá , že letošní rok je extrémně suchý tak nám vycházejí schůzky s dětmi vždy za mokra a tak si musíme počkat na lepší počasí nechceme pozemek zničit .

30.09.2015 HURÁ

Hurá, hurá dneska nám pán starosta umožnil jezdit na hříšti kde jsme jezdili na dětském dni.Je to ohromné , protože naši děti mohou jezdit alespoň jednou měsíčně.Moc děkujeme.

18.09.2015 foto z derby

Po seřazení fotek bude vytvořená nová stránka " DERBY" a tam umístěny fota.

18.09.2015 JDEME JEZDIT

Zveme všechny kdo mají rádi úsměv dětí na hasičskou soutěž v Rynolticích kde budeme jednou z atrakcí.Naše auta se opět ukážou a povozí děti a jak je naším zvykem tak budou sami řídit. " Vozidla jsou jako vždy upravená omezovačem rychlosti a centrál stopem " Proškolený člen sdružení který je s dětmi v autě dokáže vozidlo na místě zastavit.
Zkušenosti z předchozích let nás nechávají klidné a budeme si to i mi užívat.
!!!!! POJĎTE SI TO UŽÍVAT S NÁMI !!!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>