ROK 2015:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
14.09.2015 demoliční derby Zákupy

demoliční derby Zákupy
Opět jsme zažili něco nového , derby kterého jsme se zúčastnili bylo první a tak jsme to brali jako naučné. Jezdec ,pilot nebo jak nazvat našeho místopředsedu který seděl za volantem tak i pro technické zázemí. Veliká psychická zátěž byla i to ,že se start posunul o půl hodiny. Přišel start a vše odpadlo ,(jak říkal známí z rallycrossu nasadit přilbu a vyndat mozek ) toto se stalo u pilota .Neskutečně dravou jízdou se dostal do druhé rozjížďky.V tuto chvíli nastal problém v technickém zázemí.Poškozený chladič a auto bez vody.V omezeném čase který je na opravu , jeden z naších členu sdružení musel dojet k nam do garáže cca 20km a zpět s novým chladičem,mezitím mechanik který žádá o členství demontoval z vozidla rozbitý kus.Jízda pro chladič a trvala 28min ,čas na opravu byl 30min . Nezbývalo nic jiného než přiložit i ruce předsedy.Při vyzvání komisaře na start jsme ještě měli chladič venku , ale povolili nám jedu minutu.V tomto čase jsme s dokázali namontovat chladič do vozu a zalít vodou.Ohromné dík patří budoucímu členu Michalovi Bláhovi Mechaniku a Vladimíru Opolskému již členu za pomoc.
Konečné umístění které bylo pro nás výhrou je 11 místo.
Na příští derby budeme stavět už dvě vozidla , protože se rozhodl i mechanik , že bude jezdit.

30.08.2015 opět jsme zde

Po odmlce červencové kdy jsme se dohodli naše pravidelné schůzky se nekonaly a srpen byl rozjezd.
Připravovali jsme pro členy a náš kroužek zajímavost hned v první polovině září a to přesně 12.9.2015. Na tento den zveme všechny příznivce motoristického sportu na " DEMOLIČNÍ DERBY " do Zákup.
V tomto derby pojede jedno z našich vozidel.
Začátek závodu je v 10hod a vstupné je pouhých 100,-Kč na osobu a děti do 10 let zdarma. Více je možné se dozvědět na www.arealsnu.cz

27.06.2015 akce dětský den

akce dětský den
Po posledních kontrolách a úpravách nastalo ráno dětského dne .
Přibližně do 10.30 jsme přepravili naše zázemí a vozidla na místní hřiště kde se převážná část konala . Příprava prostor který nám byl přidělen Obecním Úřadem nám trvalo cca.1 hod.Prostor na kterém jsme jezdili jsme znali z loňského rohu a musím poděkovat Obecnímu Úřadu a kulturní komisi za tyto prostory , organizaci a mimo jiné i občerstvení které zajistili pro nás.
První děti přišli jezdit okolo 12.00 a poté jsme měli přestávky pouze na odpočinek vozidel. Děti z našeho kroužku se bavili podle svého na všech atrakcích.Pouze ve chvíli kdy se objevila závada na Burákovi tak se seběhli a operativně jsme závadu objevili a odstranili.cca.15 min a jelo se dále až do 19.00 hod . kdy jsme ukončili ježdění.
Fotky z této akce jsou na stránce Dětský den 2015.
Po upravení budou vyvěšeny i videa na stránku Dětský den 2015 - videa

18.06.2015 Dětský den v Rynolticích

Dětský den v Rynolticích
již Vás můžeme pozvat opět na ježdění s auty na dětském dni v Rynolticích který se koná 27.6.2015 .PLAKÁT A PROGRAM najdete na stránce "dětský den 2015 " .
Připravujeme i doplňkové soutěže.

Tímto Vás zveme a těšíme se na hojnou účast

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>